e-nominacje

 

 

Kampania billboardowa - A prawda jest taka

więcej >

Wykaz osób, w stosunku do których KRS na posiedzeniu w dniach 12-15 września 2017 r. podjęła uchwały zawierające wnioski o ich powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego i asesora sądowego

więcej >

Wykaz osób, w stosunku do których KRS na posiedzeniu w dniach 3-6 października 2017 r. podjęła uchwały zawierające wnioski o ich powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego

więcej >

Wykaz asesorów sądowych, w stosunku do których Krajowa Rada Sądownictwa na posiedzeniu w dniu 30 października 2017 roku podjęła uchwały o wyrażeniu sprzeciwu wobec powierzenia im obowiązków sędziego.

więcej >

Wykaz osób, w stosunku do których KRS na posiedzeniu w dniu 30 października 2017 roku podjęła uchwały zawierające wnioski o ich powołanie do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego.

więcej >

Aktualności

zobacz wszystkie >

Kalendarium

zobacz wszystkie >

15 listopada 2017 r.

Warszawa - uroczystość wręczenia aktów powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego oraz na stanowisku asesora sądowego w wojewódzkim sądzie administracyjnym. Łańcuchy sędziowskie nowo powołanym sędziom wręczył sędzia Dariusz Zawistowski, Przewodniczący Krajowej Rady Sądownictwa. Uczestniczyli także członkowie KRS: sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku Wiesław Johann, przedstawiciel Prezydenta RP w KRS, sędzia Piotr Raczkowski, Wiceprzewodniczący Krajowej Rady oraz sędzia Grzegorz Borkowski, Szef Biura Rady.

więcej >

print